Darčeková sada pre deda TOPVET

21,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 21,00 €
Kód tovaru: 61221
 Späť na: Darčekové sady

Darčeková sada pre deda TOPVET

Pre dedka - darujte silu a vitalitu

Potešte svojho dedka. S darčekovými setmi doplnkov stravy a kozmetiky Green idea podporíte zdravie svojich najbližších čistými extraktmi z jedinečných bylín.

Darčeková sada Pre dedka obsahuje:

Kostihoj gél (Pre kĺby a svaly):
Kostihojový gél sa používa ako masážny prostriedok na kožu v oblasti kĺbov a svalov. Kostihoj lekársky patrí medzi tradičné, vyskúšané a hlavne osvedčené byliny používané v prírodnej medicíne. Kostihoj obsahuje veľké množstvo alantoínu, alantoín chráni kožu a podporuje hojenie. Dochované písomnosti týkajúce sa využívania koreňa k hojeniu pomliaždenín a zlomenín pochádzajú už z obdobia starého Grécka.

Vrbovka bylinný extrakt - Epilobium parviflorum (Prostata a močové cesty - doplnok stravy):
Aktívne látky vrbovky udržujú normálnu funkciu prostaty a močových ciest. Prispieva k relaxácii, duševnej a fyzickej pohode. Chráni bunky a tkanivá pred oxidatívnym poškodením. Užíva sa pre normálne funkcie trávenia a močovej sústavy.

Vitamín D3 a vitamín K2
Nedostatok vitamínu D je považovaný za rizikový faktor pri vzniku vážnych ochorení. Hladina vitamínu D v krvi je ovplyvnená podnebným pásmom, ročným obdobím, stravou, ale aj používaním krémov s vysokým UV faktorom.

Vitamín D - Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu. Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi. Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí. Vitamín D  prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov. Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých zubov. Vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín D sa podieľa na procese delenia buniek.
Vitamín K - Vo forme MK7.

Vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi. Vitamín K prispieva k udržaniu zdravých kostí.

Krajina pôvodu: EÚ

 

Zloženie:
Kostihoj gél:
aqua, Symphytum Officinale Root Extract, glycerín, Eucalyptus Globulus LEAF Oil, carbomer, Phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl UREA, Sodium Hydroxide, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 28440, D-limonene

Vrbovka bylinný extrakt:
želatina (kapsula), vrbovka štandardizovaný extrakt, vitamín C (Kyselina L-askorbová), mikrokryštalická celulóza (plnidlo).

Vitamín D3 a vitamín K2:
Vitamín K2 MTC olej 5%, Vitamín D3 cholekalciferol 1 mil IU, Olivový olej, želatína, glycerol